24/7 eTV BreakingNewsShow : Pritisnite dugme za jačinu zvuka (donji lijevi dio video ekrana)
Airlines aerodrom avijacija Najnovije međunarodne vijesti Najnovije vijesti o putovanjima Poslovna putovanja Najnovije vijesti iz Kanade vijesti ljudi turizam Razgovor o turizmu transport Putničke tajne Travel Wire vijesti Various News

Air Canada najavljuje izbor direktora

Air Canada najavljuje izbor direktora
Air Canada najavljuje izbor direktora
Napisao Harry Johnson

Svi predloženi kandidati već su obavljali dužnost direktora Air Canada, a svaki od direktora izabran je većinom glasova od strane akcionara prisutnih na mreži ili zastupnika na sastanku.

Print friendly, PDF i e-pošta
  • Godišnji sastanak dioničara Air Canada održan je u utorak, 29. juna 2021.
  • Svi nominirani navedeni u njenom okružnom opunomoćenju za upravljanje izabrani su za direktore Air Canada.
  • Konačni rezultati glasanja o svim pitanjima o kojima se glasalo na sastanku bit će dostavljeni na SEDAR.

Air Canada objavio je danas da su svi nominirani ljudi navedeni u njegovom okruženju za opunomoćenike od 6. maja 2021. godine izabrani za direktore Air Canada na njenom godišnjem sastanku dioničara koji je održan u utorak, 29. juna 2021. godine.

Svi nominirani već su bili direktori Air Canada i svaki od direktora izabran je većinom glasova koji su dali akcionari prisutni na mreži ili ih je na sastanku predstavljao punomoćnik. Rezultati glasanja detaljno su opisani u nastavku.

NomineeGlasovi za% ZaGlasovi zadržani% Zadržano
Amee Chande139,562,87095.45%6,656,3054.55%
Christie JB Clark139,159,06095.17%7,060,1154.83%
Gary A. Doer138,644,84094.82%7,574,3355.18%
Rob Fyfe138,923,88195.01%7,295,2944.99%
Michael M. Green131,072,64989.64%15,146,52610.36%
Jean Marc Huot137,430,29693.99%8,788,8796.01%
Madeleine Paquin145,829,34799.73%389,8280.27%
Michael Rousseau145,771,42199.69%447,7540.31%
Vagn Sørensen131,891,67390.20%14,327,5029.80%
Kathleen Taylor138,914,12495.00%7,305,0515.00%
Annette Verschuren145,896,09399.78%323,0820.22%
Michael M. Wilson138,032,88694.40%8,186,2895.60%

Konačni rezultati glasanja o svim pitanjima o kojima se glasalo na sastanku bit će dostavljeni na SEDAR.

Print friendly, PDF i e-pošta

O autoru

Harry Johnson

Harry Johnson je bio urednik zaduženja za eTurboNews skoro 20 godina. Živi u Honoluluu na Havajima i porijeklom je iz Evrope. Uživa u pisanju i izvještavanju o vijestima.