24/7 eTV BreakingNewsShow : Pritisnite dugme za jačinu zvuka (donji lijevi dio video ekrana)
Najnovije vijesti o putovanjima vijesti ljudi odmarališta odgovoran Theme Parks turizam Ažuriranje odredišta putovanja Travel Wire vijesti Trenutačno popularno Najnovije vijesti iz SAD -a

Ovi američki nacionalni parkovi najviše se potcjenjuju

Ovi američki nacionalni parkovi najviše se potcjenjuju
Ovi američki nacionalni parkovi najviše se potcjenjuju
Napisao Harry Johnson

Indijske dine su među najposjećenijim nacionalnim parkovima u zemlji, s 2.3 milijuna posjetitelja 2020., no čini se da nije toliko ljudi oduševio park uz jezero, a samo 51% ljudi ocijenilo ga je odličnim.

Print friendly, PDF i e-pošta
  • Američki nacionalni parkovi poput Yosemitea i Grand Canyona privlače milijune posjetitelja godišnje.
  • Nova studija analizirala je preglede američkih nacionalnih parkova s ​​manje od milijun posjetitelja godišnje kako bi otkrila one koji su najviše potcijenjeni.
  • Studija je također proučavala najviše precenjene nacionalne parkove u Sjedinjenim Američkim Državama.

Popularni nacionalni parkovi poput Yosemite i Grand Canyon privlače milijune posjetitelja svake godine, što posjetiteljima može otežati sjedinjenje s prirodom kada su staze prepune i ako postoje redovi za razglede.

Dakle, ako želite pobjeći od gužve i iskusiti jedan od najbolje skrivenih dragulja u zemlji, u koje nacionalne parkove biste se trebali uputiti?

Nova studija analizirala je recenzije Američki nacionalni parks manje od milijun posjetitelja godišnje kako bi otkrili najcjenjenije nacionalne parkove u zemlji. Studija je ispitala i najcjenjenije parkove u Americi, s brojem posjetitelja preko milijun, ali lošim recenzijama. 

10 najboljih potcjenjivanih nacionalnih parkova u SAD -u  

rangNacionalni parkUkupno posjetilaca (2020)% “odličnih” recenzija
1Glacier Bay, Aljaska5,74892.9%
2Kenai fjordovi, Aljaska115,88289.9%
3Glečer, Montana5,74888.8%
4Jezero Crater, Oregon670,50087.1%
5Redwood, Kalifornija265,17786.2%
6Badlands, Južna Dakota916,93286.1%
7Sequoia, Kalifornija796,08683.6%
8Dry Tortugas, Florida48,54382.9%
8Haleakalā, Havaji319,14782.9%
10White Sands, Novi Meksiko415,38382.3%

S obzirom na to da se nalazi na Aljasci, ne bi moglo biti iznenađujuće vidjeti da je Glacier Bay imao samo 5,748 posjetitelja 2020. Međutim, oni koji su posjetili ovaj spektakularni park očito su zaljubljeni u njegove veličanstvene fjordove i glečere i snježne planine , s 92.9% recenzija parka na Tripadvisoru koje opisuju kao izvrsnu!

Drugi park na Aljasci zauzima drugo mjesto, a Kenai fjordi u prosjeku dobijaju 89.9% ocjena "odličnih", ali nešto više od 100,000 38 posjetitelja godišnje. Kenai fjordovi su dom ledenog polja Harding, jednog od najvećih ledenih polja u zemlji, koje je izvor najmanje XNUMX glečera, kao i više fjordova.

Print friendly, PDF i e-pošta

O autoru

Harry Johnson

Harry Johnson je bio urednik zaduženja za eTurboNews skoro 20 godina. Živi u Honoluluu na Havajima i porijeklom je iz Evrope. Uživa u pisanju i izvještavanju o vijestima.

Ostavite komentar